RH SOUND S12QMUXLF-C
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: RH Sound (przejdź do produktów)
Dostępność:
product-availability-module BRAK W MAGAZYNIE
SKLEP STACJONARNY
Otwórz kalkulator raty BNP Paribas
Płatności
Blik
Szybkie płatności Blik.
Weź w leasing
Dostawa
Wysyłka 24
w 24h
Gwarancja
Gwarancja
Sprawdź
Zwrot
Zwrot
Do 14 dni
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
RH SOUND S12QMUXLF-C
Kolumna aktywna w obudowie ze wzmacnianego polipropylenu - dwudrożna. Głośnik niskotonowy 12" na sztywnym zawieszeniu oraz głośnik wysokotonowy dynamiczny z membraną o średnicy 1". Przednia część kolumny jest zabezpieczona metalową maskownicą. Wbudowany cyfrowy wzmacniacz o mocy ciągłej (RMS) 175W i maksymalnej 350W. Dwa wejścia mikrofonowe XLR/TR z osobną regulacją głośności (MIC1, MIC2) oraz dwupasmową regulacją barwy połączoną z pięciopunktowym korektorem graficznym. Efekt pogłosu z regulacją czasu oraz głębokości. Wejście oraz wyjście liniowe RCA/TR z regulacją poziomu sygnału wejściowego. Regulacja głośności MASTER. Wbudowany odtwarzacz MP3 ze złączem USB oraz tuner FM z możliwością nagrywania. Wskaźnik kontrolka zasilania POWER oraz CLIP.
Dane techniczne:
Wzmacniacz o mocy ciągłej (RMS) 175W i maksymalnej 350W
Złącza wejściowe MIC: 2 x XLR/6.3mm (1/4) TR Linia: TR/(2 x RCA)
Złącza wyjściowe Linia: Zrównoleglone RCA/6.3mm(1/4) TR
Skuteczność: 96dB(1W/1m)
Pasmo przenoszenia: od 40 Hz do 20 000 Hz
Zasilanie: 230V/50Hz
Wymiary: 420 x 585 x 531 mm