IBANEZ IBZ10BV2 COMBO
WZMACNIACZ BASOWY COMBO 10W
Przejdź do pełnego opisu
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Ibanez (przejdź do produktów)
Dostępność:
product-availability-module PRODUKT DOSTĘPNY
SKLEP STACJONARNY
szt.
Otwórz kalkulator raty BNP Paribas
Płatności
Blik
Szybkie płatności Blik.
Weź w leasing
Dostawa
Wysyłka 24
w 24h
Gwarancja
Gwarancja
Sprawdź
Zwrot
Zwrot
Do 14 dni
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
IBANEZ IBZ10BV2
Moc: 10W@4Ω
Głośnik:6.5" Speaker