FBT VERTUS CLA406.2A
KOLUMNA AKTYWNA VERTUS CLA-406.2A CLA 406.2A CLA4062A
Przejdź do pełnego opisu
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: FBT (przejdź do produktów)
Dostępność:
product-availability-module PRODUKT DOSTĘPNY
SKLEP STACJONARNY
szt.
Otwórz kalkulator raty BNP Paribas
Płatności
Blik
Szybkie płatności Blik.
Weź w leasing
Dostawa
Wysyłka 24
w 24h
Gwarancja
Gwarancja
Sprawdź
Zwrot
Zwrot
Do 14 dni
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
FBT VERTUS CLA406.2A
Cechy:
Dwudrożny system liniowy bi-amp;
4 głośniki niskotonowe o rozmiarze 165mm (6,5″) z 38mm (1,5″) cewką;
36mm (1,4″) wysokotonowy głośnik neodymowy B&C z 64mm (2,5″) cewką
Wzmaczniacze klasy D o mocy LF 600W i HF 300W (RMS);
DSP z 8 presetami;
Wtyki Neutric PowerCON IN & LINK;
Obudowa z 12mm sklejki brzozowej z odporną na zarysowania powierzchnią, dwoma uchwytami i gumowanymi wkładkami;
Dwa punkty zawieszenia M6, nowy osprzęt do instalacji podwieszanych i naziemnych oraz możliwość łączenia dwóch lub więcej CLA 406.2A/CLA 206A pod kątem 0°-20° w 5° odstępach;
Wejście statywu 35mm;
Góra obudowa ścięta pod kątem 10° dla osiągnięcia maksymalnej wszechstronności i możliwości użycia z inną jednostką CLA 406.2A/CLA 206A;
System może zostać użyty zarówno z subwooferem CLA 118SA jak i jako dopełnienie do kolumny CLA 206A.
Specyfikacja:
Wbudowany wzmacniacz LF/HF: 600/300W RMS;
Moc szczytowa wbudowanego wzmacniacza LF/HF: 1200/600 W;
Pasmo przenoszenia: 65Hz - 20kHz przy -6dB;
Głośnik niskotonowy: 4 x 6,5″ - 1,5″ cewka;
Głośnik wysokotonowy: 1x 1,4″ - 2,5″ cewka neodymowa;
Maks. poziom ciśnienia akustycznego: 133dB;
Pokrycie: 100°x25° H x V;
Impedancja wejściowa: 22Kohm;
Częstotliwość podziału: 1,2Khz;
Wymagane zasilanie: 640VA;
Złącze na wejściu: XLR z pętlą;
Kabel zasilający: 5m;
Wymiary: 190x1135x290mm;
Waga: 27kg;
Wymiary transportowe: 315x1225x420mm;