EVANS BD22REMAD
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Evans (przejdź do produktów)
Dostępność:
product-availability-module BRAK W MAGAZYNIE
SKLEP STACJONARNY
Otwórz kalkulator raty BNP Paribas
Płatności
Blik
Szybkie płatności Blik.
Weź w leasing
Dostawa
Wysyłka 24
w 24h
Gwarancja
Gwarancja
Sprawdź
Zwrot
Zwrot
Do 14 dni
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
EVANS BD22REMAD
22" EMAD RESO BLK Rezonansowy naciąg o grubości 0,1778 mm ze stałym, wewnętrznym pierścieniem. EMAD Resonant cechuje się dwoma łatwo wymiennymi gąbkowymi pierścieniami, które tłumią harmoniczne wokół krawędzi 5” otworu wentylacyjnego, skupiając wysokość tonu oraz wzmacniając atak. Otwór jest położony tak, by łatwo można było umieścić w nim mikrofon.