EVANS BD22EMAD2
NACIĄG PERKUSYJNY 22"
Przejdź do pełnego opisu
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Evans (przejdź do produktów)
Dostępność:
product-availability-module BRAK W MAGAZYNIE
SKLEP STACJONARNY
Otwórz kalkulator raty BNP Paribas
Płatności
Blik
Szybkie płatności Blik.
Weź w leasing
Dostawa
Wysyłka 24
w 24h
Gwarancja
Gwarancja
Sprawdź
Zwrot
Zwrot
Do 14 dni
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
EVANS BD22EMAD2
Naciąg do bębna centralnego - uderzany. 22" EMAD2 BTR CLR Dopasuj stopień tłumienia oraz atak bez zdejmowania naciągu, bądź sięgania w głąb bębna. EMAD to pojedynczy, przezroczysty (clear) lub powlekany (coated) naciąg o grubości 0,254 mm, z dwoma wymienialnymi pierścieniami tłumiącymi, które wzmacniają atak oraz niskie częstotliwości. EMAD powlekany brzmi cieplej, konkretniej i głębiej w porównaniu z przezroczystym. EMAD2 to dwuwarstwowy naciąg (grubość warstw: zewnętrzna 0,165 mm, wewnętrzna 0,254 mm) o wzmocnionym ataku oraz wytrzymałości; dźwięk jest również bardziej skupiony.