ELECTRO VOICE ELX200-15P
KOLUMNA AKTYWNA
Przejdź do pełnego opisu
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Electro-Voice (przejdź do produktów)
Dostępność:
product-availability-module BRAK W MAGAZYNIE
SKLEP STACJONARNY
Otwórz kalkulator raty BNP Paribas
Płatności
Blik
Szybkie płatności Blik.
Weź w leasing
Dostawa
Wysyłka 24
w 24h
Gwarancja
Gwarancja
Sprawdź
Zwrot
Zwrot
Do 14 dni
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
ELECTRO VOICE ELX200-15P
Wysokiej sprawności wzmacniacz mocy o topologii Class-D i mocy 1200 W zapewnia poziom ciśnienia akustycznego SPL sięgający 132 dB z wykorzystaniem przetworników zaprojektowanych i wyprodukowanych przez EV.
ELX200 – Robią więcej, ważą mniej
ELX200-15P posiada niezwykle wydajne wzmacniacze mocy Class-D (moc do 1200 W) ze zintegrowanym QuickSmartDSP, które zapewniają maksymalny poziom SPL osiągający do 132 dB za pośrednictwem przetworników, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez EV (15-calowy woofer EVS-15M współpracujący z 1-calowym tytanowym przetwornikiem ciśnieniowym DH-1C). Aktywne modele pełnopasmowe pozwalają na szybką konfigurację pracy przy wykorzystaniu czterech presetów (Music, Live, Speech, Club), crossovera dopasowującego zakresy częstotliwości dla konfiguracji sub/top, trzypasmowego korektora barwy, pięciu presetów użytkownika (ustawienia Store oraz Recall), możliwości wizualnego monitorowania statusu pracy limiterów, kontrolerów i mierników poziomu sygnału wejściowego, a także gałki master volume optymalizującej strukturę wzmocnienia.
Dane techniczne:
Częstotliwość podziału zwrotnicy wewnętrznej 1600
Grill stalowy (18 AWG), lakierowany proszkowo
Kolor czarny
Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL) 132 dB
Możliwość podwieszenia Tak, (3) M10
Obudowa polipropynelowa
Pasmo przenoszenia (-10dB) 48 – 19000 Hz
Pasmo przenoszenia (-3dB) 55 – 16000 Hz
Pobór mocy 100 - 240 V~, 50 - 60 Hz, 1.8A
1200 W
Przetwornik HF DH-1C (1")
Przetwornik LF 15" EVS-15M
Typ aktywna
szerokopasmowa
Waga 18,9 kg
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 710mm x 423mm x 384mm