ELECTRO VOICE ELX200-12P
Sklep Muzyczny Demo poleca ELECTRO VOICE ELX200-12P
Przejdź do pełnego opisu
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Electro-Voice (przejdź do produktów)
Dostępność:
product-availability-module BRAK W MAGAZYNIE
SKLEP STACJONARNY
Otwórz kalkulator raty BNP Paribas
Płatności
Blik
Szybkie płatności Blik.
Weź w leasing
Dostawa
Wysyłka 24
w 24h
Gwarancja
Gwarancja
Sprawdź
Zwrot
Zwrot
Do 14 dni
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
ELECTRO VOICE ELX200-12P
Wysokiej sprawności wzmacniacz mocy o topologii Class-D i mocy 1200 W zapewnia poziom ciśnienia akustycznego SPL sięgający 130 dB z wykorzystaniem przetworników zaprojektowanych i wyprodukowanych przez EV.
ELX200-12P posiada niezwykle wydajne wzmacniacze mocy Class-D (moc do 1200 W) ze zintegrowanym QuickSmartDSP, które zapewniają maksymalny poziom SPL osiągający do 130 dB za pośrednictwem przetworników, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez EV (12-calowy woofer EVS-12M współpracujący z 1-calowym tytanowym przetwornikiem ciśnieniowym DH-1C). Aktywne modele pełnopasmowe pozwalają na szybką konfigurację pracy przy wykorzystaniu czterech presetów (Music, Live, Speech, Club), crossovera dopasowującego zakresy częstotliwości dla konfiguracji sub/top, trzypasmowego korektora barwy, pięciu presetów użytkownika (ustawienia Store oraz Recall), możliwości wizualnego monitorowania statusu pracy limiterów, kontrolerów i mierników poziomu sygnału wejściowego, a także gałki master volume optymalizującej strukturę wzmocnienia.
Dane techniczne produktu
Częstotliwość podziału zwrotnicy wewnętrznej 1700
Grill stalowy (18 AWG), lakierowany proszkowo
Kąt pokrycia w pionie 60°
Kąt pokrycia w poziomie 90°
Kolor czarny
Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL) 130 dB
Moc 1200W
Możliwość podwieszenia Tak, (3) M10
Obudowa polipropynelowa
Pasmo przenoszenia (-10dB) 51 - 20000 Hz
Pasmo przenoszenia (-3dB) 57 Hz - 16 kHz
Pobór mocy 100 - 240 V~, 50 - 60 Hz, 1.8A
Przetwornik HF DH-1C (1")
Przetwornik LF 12" EVS-12M
Typ aktywna
szerokopasmowa
Waga 15,6
15.6kg
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 629mm x 363mm x 344mm