ELECTRO VOICE ELX200-10P
Sklep Muzyczny Demo poleca ELECTRO VOICE ELX200-10P
Przejdź do pełnego opisu
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Electro-Voice (przejdź do produktów)
Dostępność:
product-availability-module BRAK W MAGAZYNIE
SKLEP STACJONARNY
Otwórz kalkulator raty BNP Paribas
Płatności
Blik
Szybkie płatności Blik.
Weź w leasing
Dostawa
Wysyłka 24
w 24h
Gwarancja
Gwarancja
Sprawdź
Zwrot
Zwrot
Do 14 dni
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
 ELECTRO VOICE ELX200-10P
Aktywna kolumna głośnikowa 10”
Dane techniczne produktu:
Częstotliwość podziału zwrotnicy wewnętrznej 1800
Grill stalowy (18 AWG), lakierowany proszkowo
Kąt pokrycia w pionie 60°
Kąt pokrycia w poziomie 90°
Kolor czarny
Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL) 130 dB
Moc 1200W
Możliwość podwieszenia Tak, (3) M10
Obudowa polipropynelowa
Pasmo przenoszenia (-10dB) 53 - 20000 Hz
Pasmo przenoszenia (-3dB) 59 -18000 Hz
Pobór mocy 100 - 240 V~, 50 - 60 Hz, 1.8A
Przetwornik HF DH-1C (1")
Przetwornik LF EVS-10M (10")
Typ aktywna
szerokopasmowa
Waga 13.5kg
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 531mm x 330mm x 319mm